Binance Türkiye Borsası Hakkında

Binance türkiye borsası hakkındaki bütün soru işaretlerini bu konu ile gidermeye çalıştık.

Binance Türkiye Borsası Hakkında
Binance şirketinin kurulmasıyla küresel pazarı da içine alan dünyanın en büyük kripto para birimine dayalı borsası,Trbinance.com'un açılmasıyla Türkiye pazarına da adım atıyor.
Trbinance.com, dijital varlık paylaşımını kurmak için müşteriler ve iş ortakları için bir altyapı çözümü olan Binance Cloud aracılığıyla Binance'in endüstri lideri teknolojisinden, güvenliğinden ve likiditesinden yararlanacak. Türkiye'de ikamet eden kullanıcılar TR karşılığı Kripto Para alım satımı gerçekleştirebilecek.


Türk Lirası kullanıcılarının Türkiye'deki bankacılık kanalı (TL) üzerinden döviz alım satım çiftleri ile kriptografik işlemleri gerçekleştirmek için doğrudan TL yatırma, çekme ve işlem yapabilirler. Trbinance.com, Türkiye'de İstanbuldaki ofisinden bilgi alışverişinde bulunabilirler. BNA Technology Inc. BN Technology Inc. Bir fintech şirketi olarak kuruldu. Trbinance.com başlangıçta aşağıdaki işlem çiftleri için ticareti destekler: BTC / TRY, ETH / TRY, USDT / TRY, XRP / TRY, BNB / TRY, BUSD / TRY ve BTC / USDT, ETH / USDT, XRP / USDT, BNB / USDT, BUSD / USDT.

Yakın gelecekte borsalarda desteklenen coin / token sayısı artacak. Changpeng Zhao (CZ), Binance CEO'su: "Türkiye, blockcha'nın piyasaya sürülmesinde sadece önde gelen ülkelerden biri değil, aynı zamanda küresel pazar ekonomisine önemli bir köprü olarak Asya'yı Avrupa ile birleştiriyor. çok dinamik Kullanıcılarımıza, bizim ve Türk toplumumuz tarafından ortaklaşa tasarlanan ve geliştirilen yerel bir kripto para birimi değişimi sunmayı dört gözle bekliyoruz.

Trbinance.com, piyasadaki en iyi ticaret likiditesi, en güçlü eşleştirme motoru, en gelişmiş güvenlik araçları, saklama ve risk kontrolü dahil olmak üzere Binance Borsasının (Binance.com) temel işlevleriyle desteklenmektedir. Binance TR, dünyanın dört bir yanından dijital para satın almak ve satmak isteyen kullanıcılar için kullanılabilirliği ve erişilebilirliği iyileştirme çabalarına katkıda bulunuyor. Binance, fiattan kriptoya ticaret platformları oluşturmak için Singapur, Kore, Uganda, Jersey ve ABD'deki önde gelen küresel ortaklarla ortak girişimler kurdu. Binance.UK bu girişimleri takip edecek. Bu ticaret platformları, kullanıcıların dijital para birimlerini belirli yerel para birimleriyle kolayca ve güvenli bir şekilde alıp satmalarına olanak tanır. Binance TR, Binance SAFU fonu tarafından korunmaktadır.Türk Lirası ile satın alınabilir ve coin ile işlem gerçekleştirilebilir.


%10 komisyon oranı avantajı ile Kayıt olmak veya daha fazla bilgi almak için aşağıdaki binance logosuna tıklayabilirsiniz.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
1
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0